Ranking leasingów 2018

leasing 2014Ranking jest jednym z najlepszych narzędzi, aby spójnie i często na zasadzie analizy porównawczej zaproponować klientowi pewne produkty, ale akurat produkt jakim jest leasing samochodu nadaje się do tego typu porównań najmniej. Dlaczego? Ponieważ korzystne warunki leasingowania dla danej firmy to sprawa niezwykle indywidualna.

Odgrywają tutaj znaczącą rolę takie czynniki jak profil prowadzonej działalności, wielkość leasingowanej floty pojazdów, konieczność uwzględniania amortyzacji/lub nie, w końcu budżet jakim dysponuje firma na pokrycie kosztów umowy leasingowej. A i wielkość firmowego kapitału nie pozostaje bez znaczenia.

Firmy, które jednak na pewno warto polecić przy składaniu zapytań ofertowych to:

  • Masterlease
  • PKO Leasing
  • Leasing Eksperts

Leasing Eksperts to ogólnopolska sieć brokerów leasingowych. Współpracuje z ponad 19 firmami z branży, mając wynegocjowane doskonałe warunki mogą efektywnie pomóc w wyborze najlepszej oferty dla Twojej firmy, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z biznesem.

Ich niepodważalne atuty to zaczynająca się od 7% wartości wpłata własna, możliwość zaproponowania dogodnego ubezpieczenia i bardzo szybka decyzja zamykająa się nawet w perspektywie 3 godzin. Do tego dochodzi minimum formalności i dokumentacji.

PKO Leasing w 2018 roku spółka sfinansowała zakup przedmiotów na łączną kwotę 2541,8 mln zł od 2010 roku zaufało jej 33 tysiące klientów. Bezsprzecznymi atutami są: potężna grupa finansowa, a co za tym idzie korzystne warunki finansowe. Nawet 0% opłaty wstępnej dla stałych klientów banku i PKO Leasing oraz jedynie 5% dla nowych klientów. Korzystne pakiety ubezpieczeniowe, assistance i ubezpieczenie komunikacyjne wliczone w raty leasingowe, podobnie jak usługi dodatkowe. A należą do nich m.in. zarządzanie kartami paliwowymi, zakup opon i obsługa serwisowa.

Ale to nie wszystko oferta leasingowa jest w Polsce bardzo bogata, warto przeszukiwać Internet. Na pewno znajdziecie coś dla siebie chociażby na tej stronie. Zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *